Котигорошко (kotyhoroshko) wrote,
Котигорошко
kotyhoroshko

ще кілька слів після ЄБ-07

1. Коментатор на УТ-1 - дятєл. "може в неї й більше, ніж 32 зуби", "вони, певно не знають, що росіяни наші брати", "справжній арієць (це про німців)" і т.д., купа росіянізмів. Незнання іноземних мов - цей дятєл жодного разу не прокоментував того, про що говорять ведучі. Недоречні жарти. Неполіткоректний.

2. Окрема подяка Данилкові за "рашугудбай"

3. Найприкольніша країна - Албанія. Албанці дали Сербії 1 бал, Україні - 0, Росії - 0. Вони єдині, хто дав бали Ірландії - 5 балів.

4. Хоча я Данилка й не люблю, все ж він молодець. Принаймні його можна привітати з тим, що лише одна країна не дала жодного балу (про албанців я вже написав), а Сербії, яка виграла, не дали жодного балу 5 країн.

5. Найприкольніше виступили Французи. До речі, вони співали на франко-англійському суржику.

6. Євробачення було придумано європейськими соціологами для:
- дослідження трудової міграції у Європі
наприклад, цьогорічні результати засвідчили, що трударів-молдаванів у Португалії та Греції побільшало

- дослідження діаспор
тут на висоті вірменти (євреї цього року не потрапили до фіналу)

- вивчення етнічних конфліктів
за наявності конфліктів, у етносів (що перебувають в меншості) гіперболізується любов до історичної батьківщини, тому результати голосування Естонії за Росію та Туреччини за Вірменію (по 12 балів) свідчать про напруження, 7 балів від Росії для Грузії - аналогічно.

зміна (чи плани зміни) адміністративно-територіального устрою
Сербія - цього року вони вперше виступала як окремий учасник. Поділ Сербії та Чорногорії в 2006 році на дві окремі країни не міг не призвести до загострень націоналістичного духу. Сербів в навколишніх балканських країнах проживає чимало.

- аналіз окремих соціальних груп
цього року ми зрозуміли, що лезбійок є значно більше, ніж можна було сподіватись :) а це означає, що все не так вже й погано. Найбільша їх питома вага до загального населення проживає у північній Європі - Фінлядія (12 балів сербам), Норвегія (10), Швеція (10).


Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 33 comments