Котигорошко (kotyhoroshko) wrote,
Котигорошко
kotyhoroshko

Коли в оточенні українських політиків нарешті зявляться люди, які розуміють, що таке ІНТЕРНЕТ?

Протягом останнього місяці в Україні стало на 2 політичні сайти більше. Можливо їх стало на 100 більше, але тих, на які я вважаю варто звернути уваги – два.

Отже, знайомтесь:
Ініціатива Арсенія Яценюка Фронт змін – сайт саме так і називається :)
та
Персональний сайт Анатолія Гриценка

Чому на них треба звернути увагу? Бо в Україні дуже мало (і чи взагалі є?) політиків, які хоча б теоретично відрізняються від ЮщеЯнуТимо, і які, знову ж таки, теоретично, могли б щось змінити. Чимало моїх друзів сприймають Яценюка та Гриценка саме такими теоретичними шіфтерами.

У зв‘язку з цим в мене до них чималі вимоги. Зокрема, щодо володіння інтернетом та використання інтернету для просування своїх ідей, створення команди, роботи з народом/виборцями.

На жаль, обидва сайти мене розчарували. Нічого суттєво нового в порівнянні з сайтами типу razom.org.ua (зразка 2004 року) не зявилось. Здавалося б, ось приклад Обами. Гляньте, вивчіть, зрозумійте, усвідомте - і зробіть те, що буде працювати...

ладно, поїхали.

Отже, починаємо з Яценюка. Схоже, Яценюк вирішив поцупити назву кампанії в Обами. Нагадаю, що в того кампанія відбувалась під гаслом “Change you can believe in”. До речі, на “зміни” позарились і москалі. В кінці року Нємцов оголосив, що гімном його руху буде цоївська пісня “Пєрємєн трєбуют наши сєрдца”.


Сайт Яценюка – це ганебний приклад того, як робити сьогодні сайти не можна. Хто додумався створити сайт політичної сили (чи руху), на якому нема ВЗАГАЛІ жодного елементу якоїсь взаємодії між прибічниками. Ніяких блогів, елементів соціалізації, якихось вікі елементів і ще міліон речей, без яких сьогодні просувати себе в інтернеті просто безглуздо.

Один з розділів сайту, в якому викладені всі новини, відео, аудіо - називається “Вісті з фронту” – дуже невдало. Знайти щось корисне в розділі не реально. Річ, яка мене вбила наповал – на сайті вапщє відсутній пошук!!! Бажання щось прочитати в мене не виникло.

Найсмішній розділ сайту – ЛІДЕР, в якому по ідеї я мав би побачити, що “ось він, ЛІДЕР!!!” – людина, за якою ми/я/ви підемо. Але в середині я знайшов велику фотку ЛІДЕРа та суха біографія, яку дають при призначенні на посаду заступника начальника управління юстиції Богородчанської райради.

В зміст документів самого руху я влазити не буду, хоча там таргани ще ті. Але колись доберемось і до них :) Але все ж не втримаюсь від однієї цитати: “Найважливіший виклик – це Збереження демократії”. БЛЯ, хто це писав і придумував? Невже кампанія ЛІДЕРа буде будуватись на переконанні мене, що він збереже демократію, тому треба за нього проголосувати.

Ну а тепер кілька слів про багатообіцяючі 2 пункти: “приєднатися до фронту” та “зробити внесок”. Я вже грішним ділом подумав, що це воно. А виявилось... “зробити внесок” – вапщє не працює. “Приєднатись до фронту” – всього лиш якась дурацька анкета, і жодного слова пояснення в чому суть мого приєднання, для чого, чому, що від мене треба і що мені дадуть. ну общім дурня повна. До речі, якщо комусь цікаво, маю оригінальну ідею збору коштів для політичної сили, яка розраховує на голоси активних людей

У своєму привітальному відеозверненні на головній сторінці сайту Яценюк каже, що “ми повинні спілкуватись виключно на ти”. Кагбе правильно. Але, після реєстрації на сайті мені прийшов технічний лист з адреси arseniy@frontzmin.org, де до мене звертаються на Ви, та ще й з великої букви.

Саме відеозвернення – зміст непоганий. А от за картинку я б в шию гнав того, хто відповідав за весь цей маскарад: Яценюк в сорочці без краватки з розстібнутим верхнім гудзиком сидить на столі, позаду в нього державний прапор та ікони. Тут, дядьку, визначайтесь, або офіціоз, або кежйуел, або консерватизм... Общім я так і не вйіхав в глибину задуму всього цього символізму.


Цікаво, що сайт зареєстрований на якесь ООО “Institut sociologicheskikh i marketingovykh issledovanij”. Хтось знає, шо це за чудо в пєрьях? чи проіскі врагов?

Пошуковою оптимізацією сайту ніхто не займався. Якщо ви спробуєте в гуглі знайти цей сайт не знаючи назви – доведеться попотіти, хоча по ідеї на слово Яценюк сайт в пошуковій видачі мав би бути якщо не на першому, то принаймні не нижче 3-ої позиції.. Але навіть якщо ви введете назву “фронт змін”, сайт виявиться лише на 8-ій позиції

На цьому екзекуцію завершую, бо на сайті більше ніц нема шо дивитись. Тим, хто відповідальний в Яценюка за інтернет (та й не лише їх), запрошую до себе на тренінг-семінар. Впевнений, що після тренінгу такі сайти робити більше не будуть.

Екзекуцію Гриценка чекайте ближчим часом.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 34 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →