Котигорошко (kotyhoroshko) wrote,
Котигорошко
kotyhoroshko

Славутич

Є в Україні така компанія Славутич, яка виробляє пиво, і належить зараз Carlsberg Group.

В Україні цю компанію очолює росіянин Пьотр Чєрнишов.


Пьотр наприкінці травня вирішив проявити свої інтелектуальні здібності і написав колонку для журналу Корреспондент. Своїми роздумами на тему історії України Пьотр підставив під удар свою компанію.

Ось кілька цитат зі статті (цитати взяв з піарвеба):
В колонке стоит выделить следующие цитаты:
— А есть ли там вообще государство? Есть ли то, чем так пытаются гордиться?
— Откуда берется доход Сечи? А все просто — идут караваны и у них можно либо забрать товар (грабеж), либо за деньги предоставить им защиту (рэкет). Если деньги заканчиваются, то можно напасть на соседей (татаров или поляков) и попытаться у них что-то отобрать силой.
— Что это все напоминает, если посмотреть по сторонам уже в наше время? Есть два прекрасных примера: Чечня и Сомали
— Во всех трех случаях мы имеем дело с Организованным Преступным Сообществом (ОПС), состоящим из очень смелых людей, готовых умирать за свои ценности (главная из них — право отбирать имущество у других).
— … страна — так же, как и Сечь — не может прожить самостоятельно, почти как паразит.
— В конце концов, давайте подарим Тараса Бульбу России, если наши соседи того хотят.


Чєрнишов підписав свою статтю не як фізособоа - Пьотр Чєриншов, а як представник компанії - Пьотр Чєрнишов, гендиректор Славутич, Carlsberg Group. Тобто це означає, що він висловлює в цій статті офіційну позицію своєї компанії.

Такий тупий вчинок не міг бути непоміченим. Наприклад, Спудейське братство Могилянки написало листа в штаб квартиру Карлсберг - голові правління та голові ради директорів. Чув, що були ініціативи й від інших організацій - зокрема у Львові та Запоріжжі, де знаходяться пивоварні, що належать Славутичу.


(лист могилянців - клікайте, щоб подивитись в нормальний розмір)


Що можна поставити в заслугу Карлсбергу - там миттєво відреагували на листа студентів Могилянки, і видно вже встигли надавати по шапці Чєрнишову, бо представники Славутича зараз намагаються якось залагодити ситуацію і вийти на контакт зі всіма групами.

Але ситуація, якщо я правильно розумію, лише починає набирати обертів. Якщо все правильно вибудують і підключать ЗМІ, то крісло під Пєтром Чєрнишовим точно захитається.

Важливо, щоб ця історія не померла сама собою, і показова порка Чєрнишова була прикладом для інших - особливо тих, хто приїзжає до нас з північного сходу та повчає як жити, і як правильно трактувати історію.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 66 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →