Котигорошко (kotyhoroshko) wrote,
Котигорошко
kotyhoroshko

Вчора за 3 хвилини Отар Довженко зібрав площу з кандидатів в президенти

Думаю, багато хто з вас вже чув історію про те, що "Янукович на митинге в Сумах, не зная, что микрофон включен, спросил у коллег: Чего так мало быдла собралось? Через 3 мин площадь опустела".
Така інформація вже кілька днів гуляє теренами Твітера та потрохи переповзає в ЖЖ.

otar відреагував мегакреативом. На жаль, його журнал зараз під замком, то ж прочитати цей доробок зможуть не всі.

Заготовки для ваших твіттерів, друзі

Страшна правда про Януковича, яку хтось написав у твіттер зі слів конотопського таксиста, чия дочка вчиться у Сумах і сама бачила, продовжує поширюватись просторами інтернету. Але ви не знаєте ще страшнішої правди!

Вчора на мітингу в Теофіполі Тимошенко, думаючи, що її ніхто не бачить, дістала з кишені пакуночок із білим порошком, зробила доріжку прямо на підлозі, стала рачки й винюхала все. За 3 хвилини площа спорожніла.

Позавчора на мітингу в Красному Лучі Яценюк, не знаючи, наскільки чутливий мікрофон приєднаний до його одягу, голосно зіпсув повітря сім разів. За 3 хвилини площа спорожніла.

Днями на мітингу в Донецьку Віктор Ющенко жонглював яйцями, одне з них упало і покотилося під ноги людям на площі, але протягом трьох хвилин ніхто його не підняв!

Сьогодні на мітингу в Мурованих Курилівцях Богословська, чекаючи виступу та не знаючи, що камера бере її великим планом, під час виступу вишкрябала слово ХУЙ нігтем на стіні. За 3 хвилини площа скандувала "ХУЙ! ХУЙ! ХУЙ!"

Чотири дні, три години, сімнадцять хвилин і сорок вісім секунд тому Петро Симоненко на мітингу в Дніпродзержинську, виступаючи перед працівниками ЗАТ "Дніпродзержинськспецекскавація", якраз закінчив вимовляти назву цього підприємства.

Вчора на мітингу в Вищій Бобровні Василь Противсіх чистив зуби і спльовував просто на голови студентів, зігнаних батогами із місцевого акушерського технікуму. За 3 хвилини запльована площа залишалась стояти.

На вчорашньому мітингу в Києві Олександр Пабат зганьбився, не змігши протягом трьох хвилин пояснити порожній площі етимологію свого прізвища.

Три дні тому на мітингу в Герці Сергій Ратушняк перейшов на угорську мову, думаючи, що в принципі пофіг, якою мовою розмовляти з нацменами. За три хвилини місцеві румуни так нічого й не зрозуміли.

Якось на мітингу в Павлограді Анатолій Гриценко вийшов неголений, але ніхто цього не помітив!

Позавчора на мітингу в Радехові Сергій Тігіпко вийшов перед народом із розстібнутими штанами, а кожного, хто намагався вказати йому на цю проблему, били гумовими кийками сек'юриті. За 3 хвилини площа валялась побитою.

Вчора на мітингу в Кодимі Олега Рябоконя вигнали зі сцени власні сек'юриті, прийнявши його за невідомого мужика, який незрозуміло для чого виліз на сцену. Що, втім, цілком відповідало дійсності.

Завтра на мітингу Юрій Костенко доведе всім свою правоту, спаливши ліву руку на вогні. Місця на площі вже розписані, квитки продаються за величезні гроші.

Сьогодні на мітингу в Олександрії Олександр Мороз, забувши слова, три години декламував свої вірші напам'ять, хоча у перші ж три хвилини після початку площа спорожніла.

Мітинг у Джанкої Людмила Супрун розпочала на три хвилини раніше, ніж було обіцяно, тому всі мешканці міста, хто не встиг добігти й почути її перші слова, наклали на себе руки.

Нещодавно на мітингу в Бердичеві Олег Тягнибок вивихнув верхню щелепу. За три хвилини площа заповнилась.

Завтра на мітингу в Переяславі-Заліському Михайло Бродський лікуватиме рукопокладанням. Кажуть, площа вже спорожніла, хоча до початку мітингу залишається 22 години.

Відвідуючи рідне глухе поліське село, Володимир Литвин не помітив увімкненого мікрофону і запитав, чому так багато бидла зібралось, але співробітники корівника сприйняли це за комплімент.

Вчора на мітингу в Калуші голий Іздрик помітив увімкнений мікрофон, і за три хвилини паралельні площини перетнулись.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 17 comments