Котигорошко (kotyhoroshko) wrote,
Котигорошко
kotyhoroshko

Альо, СБУшники, я вирішив здати державну таємницю!

Всі вже напевно в курсі, як київські чекісти затримали історика, директора Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів "В'язниця на Лонцького" у Львові Руслана Забілого.

Цікаво, що в чекістів викликали питання документи про голод 30-х років і діяльність Української повстанської армії.

Що там може бути таємного? Те, що наслідком успішної боротьби радянської влади проти українців стали мільйони померлих з голоду? Чи те, що місцеве населення всіляко допомагало УПА в боротьбі проти окупаційних режимів? Чи те, як НКВД проводило провокації проти УПА?

Це все відомості, які складають державну таємницю? Державну таємницю якої держави?

А ще в СБУ зараз «встановлюють коло осіб, яким призначалась ця інформація». Тобто якщо ви потенційно цікавитесь темою Голодомору чи УПА – то ви потенційний співучасник злочину.

Портніков правильне питання задає: «чому платник податків, чиї близькі загинули від штучного голоду, повинен оплачувати роботу людей, головним обов'язком яких є приховування правди про цю загибель, і залякування людей, які хочуть цю правду розповісти?»

І хоч я і люблю свою державу та вирішив здати її МЕГАСЕКРЕТНУ інформацію (взяв в Солодька). Чекаю на СБУ. І вас запрошую долучитись:P.S. Сьогодні, о 13.00, акція біля СБУ на Володимирській. "Треті особи" принесуть есбеушникам ту ж інформацію, яку віз Руслан Забілий.

Upd.: До речі, даю класну наводку майору, який буде читати цей пост: в Могилянці відкрили Меморіальний Кабінет Дж.Мейса - найбільшого дослідника Голодомору в Україні. Думаю, хороша нагода арештовувати всіх могилянців.

Tags: руслан забілий, сбу
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 14 comments